devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes Vile 5+1 Kati 3, 285 m² 200.000 Euro (Fresku)ID: plus 7855

  Zona/Rruga : Fresku

  Vila ėshtė e pozicionuar nė zonėn e Freskut nė rrugėn “Shefqet Kuka”. Informacion mbi Vilėn: • Stukturė 3 katėshe • 285 m2 sipėrfaqje totale nga ku 270m2 janė ndėrtim dhe pjesa tjetėr oborr. • Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor • Orientim: veri-jug-lindje-perėndim Organizimi: • Kati i 1 disponon: ambjent ndenjie, ambjenti i gatimit,njė dhomė ,tualet. • Kati i 2 disponon:,2 dhoma gjumi tė bollshme, tualet • Kati i 3 disponon njė dhomė •E investuar • Ambjentet lidhen me njėri-tjetrin nėpėrmjet shkallėve tė jashtme. • Vendodhja e vilės tė ofron shumė facilitete pėr tė bėrė njė jetesė sa mė komode. Pėr ta vizituar na konataktoni!
  ID: plus 7855

  Cel. : 0697015474
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51219_2933cffb-7f0f-f9f4-2ce2-396158e6ef3c.jpg
S: 9
Madhesia: 27.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51274_31fbf6c7-0d30-0f7a-c18a-aedf24ec5d26.jpg
S: 3
Madhesia: 18.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51286_0790e9ac-fdd8-3a69-b180-8f23db5f0ab9.jpg
S: 3
Madhesia: 29.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51303_a478c418-9719-c7ea-990f-896c6c336f65.jpg
S: 2
Madhesia: 25.1 KB