devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 109 m² 73.000 Euro (Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 3 banimit tek Kompleksit “Garden Residence Turdiu”, ka nje siperfaqe totale prej 109 m² dhe eshte I orientuar drejt Lindjes.

  Kompleksi ne fjale eshte kompleksi me I ri dhe me bashkekohor qe po ndertohet ne kryeqytet, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit.

  I ndodhur ne nje pozicion te pershtatshem “Garden Residence Turdiu”

  Eshte nje kompleks multifunksional me parking te dedikuar, pishine, gjelberim dhe park pėr femijet, i kushton nje vemendje te veēante hapesirave te gjelbra,

  me shume peme te mbjella dhe hapesira rekreative per te rritur dhe femije.

  Perbehet nga salloni+ gatim,2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon.

  Cmimi: 73.000 Euro.

  Eshte ne faze karabina !
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 71853a36-e1ae-f8c2-360f-e6e6e6dd2bde.jpg
S: 52
Madhesia: 61.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar