devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 117 m² 700 Euro (Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga : Stadiumi Dinamo

  Siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : Veri-jug-Perendim,Kati 7, me 2 ashensore.

  Perbehet nga salloni I bollshem,ambient gatimi,3 dhoma gjumi,2 banjo,2 ballkone.

  Apartamenti eshte i investuar shume mire,cdo gje moderne e cilesore.

  Apartamenti eshte i shtruar me parket laminat cilesor,Sistem ngrohje-ftohje me chiller.

  Cmimi: 700 Euro/Muaj.

  Ne cmim perfshihet dhe 1 post parkimi katin -1 te pallatit.

  Kontakt: 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1e78aedf-4220-c874-22d1-f5682d775cd6.jpg
S: 89
Madhesia: 56.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8db3877b-5414-e0c3-2104-fea87cc723b5.jpg
S: 33
Madhesia: 54.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2a910426-bfac-dd88-2440-382dbe55b3d5.jpg
S: 33
Madhesia: 53.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3c293d4c-766f-69a4-e01c-da432e9bf5a1.jpg
S: 32
Madhesia: 49.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar