Mundėsi punėsimi nė CONAD (Pronatyra Treg)

Prej 10 vitesh dallohemi nė tregun lokal pėr sigurinė maksimale qė u ofrojmė klientėve dhe pėrkujdesjen e veēantė ndaj shėrbimit. Me zgjerimin e rrjetit, tė jepet edhe ty mundėsia pėr tė qenė pjesė e nismave qė sjellin risi nė kėtė sektor.


Jemi duke kėrkuar punonjės pėr fruta-perime dhe ofrojmė:

 • Pagė mujore mbi mesataren e tregut dhe bonuse pėr rezultatet e arritura;
 • Kushte pune shumė tė mira nė pėrputhje me Kodin e Punės (lejet vjetore, kontributet shoqėrore e shėndetėsore, etj.);
 • Trajnime tė vazhdueshme pėr zhvillimin e aftėsive individuale dhe mundėsi konkrete pėr rritje profesionale dhe nė karrierė;
 • Atmosferė miqėsore dhe mjedis bashkėpunues pėr tė ndėrtuar marrėdhėnie pune afatgjatė dhe tė qėndrueshme;
 • Veprimtari tė shpeshta nė tė mirė tė frymės sė grupit (dreka/darka festive si dhe ekskursione tė ofruara nga firma).Ēfarė duan ne nga punonjėsit?

 • Pėrkushtim pėr t'i shėrbyer klientit;
 • Aftėsi shprehėse qė rrezatojnė entuziazėm si dhe njohje tė gjuhės italiane;
 • Pasion tė sinqertė pėr detajet, rregullin dhe pastėrtinė;
 • Dėshirė pėr tė punuar nė grup dhe ndershmėri nė plotėsimin e detyrave;
 • Vullnet pėr vetėpėrmirėsim;
 • Gatishmėri pėr tė kryer turne tė ndryshme gjatė javės.Nėse je gati tė fillosh punė, na kontakto nė numrin 068-204-5369
ose duke na shkruar nė adresėn
burimenjerezore.conad@pronatyratreg.al