Zona/Rruga : Shetitorja Tualantia

Shitet apartament cilesor buze shetitores,punime cilesore.

Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon.

Sip totale eshte 119 m2.

Apartamenti eshte i orientuar drejt diellit duke e bere mjaft te ndricuar dhe te ngrohte si edhe ju ofron nje pamje fantastike.

E pozicionuar ne katin e 18 te pallatit, me ashensor.


Tarife agjensie 1% per bleresin.

Cmimi: 95.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Kontakt:

Cel. : 0694030502