devinf.com
kliko

 1. Standart Durres, shes apartament me hipoteke, 2+1, Kati 18, 119 m², 95.000 Euro (Shetitorja Tualantia)

  Zona/Rruga : Shetitorja Tualantia

  Shitet apartament cilesor buze shetitores,punime cilesore.

  Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon.

  Sip totale eshte 119 m2.

  Apartamenti eshte i orientuar drejt diellit duke e bere mjaft te ndricuar dhe te ngrohte si edhe ju ofron nje pamje fantastike.

  E pozicionuar ne katin e 18 te pallatit, me ashensor.


  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Cmimi: 95.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: vollga 78.jpg
S: 35
Madhesia: 56.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar