Zona/Rruga : Porcelan

Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+gatim , 2 tualete dhe 1 ballkon.

Ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket laminant .

Kompozimi ne fasade eshte projektuar duke perdorur elemente te drejte te cilet diferencohen nga njeri tjetri me ane te ngjyrave dhe materialeve te perdorura.

Jane perdorur dritare te larta te cilat i japin ambienteve me shume drite dhe nje pamje te mire te natyres.

Vendndodhja e apartamentit eshte ne zone te mire per banim, prane shkollave dhe institucioneve.

Cmimi: 79.000 Euro

Aktualisht ne faze murature!

Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502