devinf.com

 1. Standart Tirane,Shes apartament i ri, 3+1, Kati 6, Sip 154 m² 115.000 Euro(Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 154 m2 I organizuar ne : 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno e bollshme,gatim me vete , 2 tualete dhe 2 ballkone.

  Ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte ne cdo ane,punime cilesore si : Sistem kapote, ventilim, hidrosanitare inkaso, parket laminant .

  Kompozimi ne fasade eshte projektuar duke perdorur elemente te drejte te cilet diferencohen nga njeri tjetri me ane te ngjyrave dhe materialeve te perdorura.

  Jane perdorur dritare te larta te cilat i japin ambienteve me shume drite dhe nje pamje te mire te natyres.

  Vendndodhja e apartamentit eshte ne zone te mire per banim, prane shkollave dhe institucioneve.


  Cmimi: 115.000 Euro

  Aktualisht ne faze murature!  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e712169a-4cf2-96f8-a39e-4b30794483b3.jpg
S: 44
Madhesia: 99.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5a6b897e-6c4b-b242-f010-7ee2197ccefc.jpg
S: 14
Madhesia: 62.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a9b9366a-7846-0b09-7b6b-78647343a8ab.jpg
S: 12
Madhesia: 75.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar