devinf.com
kliko

 1. Standart Durres Me qera magazine+zyra, 650 m², 500 Euro (Zona e Sukthit)

  Zona/Rruga : Sukth

  Objekti ndodhet ne Sukth,Durres, rreth 400 mt larg nga Autostrada Tr-Dr.

  Sip e brendshme 450 m2 me lartesi mbi 7 mt dhe ka edhe oborrin 200 m2.

  I pershtatshem per magazinim,konfesksione,oborr per parkimin e trajlerave.

  Cmimi : 500 Euro/Muaj.

  Kontakt: 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190925_155521.jpg
S: 15
Madhesia: 156.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190926_155810.jpg
S: 31
Madhesia: 153.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar