devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament i ri,me hipoteke 2+1, 106 m², 101.000 Euro (Ish Parku)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes prane qendres Tregtare Globe.

  Siperfaqe totale eshte 106 m2, me ashensor funksional.

  Eshte i perbere nga Salloni ndenie+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon I madh.

  Ka orientim nga dielli dhe ndodhet ne zone te mire per banim.


  Cmimi: 101.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt!

  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt: 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 24276de7-861a-f2f4-e7ae-52bf033c15c6.jpg
S: 69
Madhesia: 56.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c6f05a68-fb6c-70fc-9e6d-1d6e23268efa.jpg
S: 34
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b3dab7f5-b307-659e-579a-d8a83636ba04.jpg
S: 34
Madhesia: 42.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0aafbbd3-888f-db01-3748-59b510ddbdae.jpg
S: 33
Madhesia: 48.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42a7590e-ea84-bf6f-ade7-cbd5e06834f7.jpg
S: 34
Madhesia: 51.1 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar