kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes NDERROJ makine Audi A5---3.0 Diesel TDI QUATRO--2008==LOOK RS5--6 MARSHA


  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 255000

  Audi A5-3.0 Diesel TDI QUATRO , Viti Prodhimit Fundi 2008 me 255.000 km , LOOK RS5 , sallon lekure , sedilje elektrike ngrohje fryrje cfryrje , navigator , cd player , komando ne timon , bagazhier , ndezje me START STOP , disqe alumini gomat 100 % te reja te 4 , kamio manual 6 marsha , drita LED , fener kseno , klima , letra te gjitha te paguara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike…
  Cmimi—9200 Euro I Diskutueshem ose mundesi nderrimi
  Cel—069 44 00 305—Viber-WhatsApp
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 2
Madhesia: 44.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 2
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 2
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 2
Madhesia: 44.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 2
Madhesia: 35.4 KB