devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 138 m² 60.000 Euro (Fresku)plus 8654

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut. Apartamenti ndodhet nė katin e 1 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 138.5 m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: njė ambjent ndenjie, dy dhoma gjumi, tualet dhe njė ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij lindje i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė lidh zonėn e freskut me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor • me hipotek Pėr ta vizituar na kontaktoni!ID: plus 8654
  Cel. : 0692542681
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53209_697a660f-3b4d-6226-3513-cea5f7c7bc9a (1).jpg
S: 12
Madhesia: 20.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53171_c56e7443-6594-6f1c-c6d3-504ce8851c9b.jpg
S: 11
Madhesia: 18.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 53124_9c9afa55-c1a2-2010-d035-b88ce7d7f38b (1).jpg
S: 15
Madhesia: 17.1 KB