kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes makine Volkswagen Polo---1.9 Diesel TDI(DI e kuqe)-- Viti 2003-LETRAT DERI QERSHOR 2020-2 CELSA


  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner

  VW Polo -1.9 Diesel TDI(DI e kuqe) , Viti Prodhimit 2003 , cd player , kondicioner , disqe alumini , 2 celsa , letra te gjitha te paguara deri ne Qershor 2020 , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , shume ekonomike ne konsum..
  Cmimi—2500 Euro I Diskutueshem
  Cel-069 44 00 305-WhatsApp-Viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 10
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 10
Madhesia: 26.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 10
Madhesia: 31.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 10
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 10
Madhesia: 39.7 KB