kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes makine Volkswagen Golf 4--1.9 TDI DIESEL-1999 TARGA AA-LETRA DERI QERSHOR 2020=2 CELSA


  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 219000

  VW Golf-1.9 Diesel TDI , Viti Prodhimit 1999 me 219.000 km , cd player , kondicioner , 2 celsa , letra te gjitha te paguara deri ne Qershor 2020 , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
  Cmimi—1900 Euro I Diskutueshem
  Cel-069 44 00 305-WhatsApp-Viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 7
Madhesia: 29.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 7
Madhesia: 38.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 5
Madhesia: 41.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 5
Madhesia: 44.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 8
Madhesia: 27.6 KB