kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Prishtine, ofroj SPY

  Ne jemi tė pėrkushtuar t'u ofrojmė klientėve tanė shėrbime profesionale nė kohė dhe diskrete tė hetimit privat. Ekipi ynė i profesionistėve tė trajnuar pėrbėhet nga hetues dhe studiues tė aftė me pėrvojė. Ne ofrojmė teknikat dhe taktikat mė moderne tė industrisė sė hetimit privat.
  Duke kuptuar qė njohuria dhe pėrvoja ėshtė baza pėr tė fituar rastin tuaj, ne ju sigurojmė njė gamė tė plotė tė shėrbimeve konfidenciale pėr individėt, avokatė, institucionet financiare, korporatat, kompanitė e sigurimeve etj.


  info: kosovodetective@outlook.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: private-investigator-license-2-1280x720.jpg
S: 2
Madhesia: 12.9 KB