Vjeshtė nė Beograd, 3 Ditė €89SERBI / BEOGRAD


Beograd: Nisje mė 18 Tetor, 1 Nėntor. - Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.