Kliko

 1. Standart Tirane,shitet biznesi Bar-kafe,17.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Lokal i ri, shume rinor, ne gjendje pune, klientele te rregullt, eshte I super investuar.

  Disponon siperfaqe te brendshme 81 m2 dhe veranda 47 m2, nuk paguhet takse per verande.

  Aktualisht me qera 800 Euro/muaj.

  Cmimi: 17.000 Euro.
  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt: 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9d4516a6-d48d-637e-b3cc-fb892e6501b5.jpg
S: 311
Madhesia: 55.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42f2cb62-5e9e-7556-329a-b8b5cda06349.jpg
S: 322
Madhesia: 99.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7260e368-8eee-91b5-f975-f6266340ea86.jpg
S: 296
Madhesia: 73.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar