Zona/Rruga : Rruga e Durresit

Lokal i ri, shume rinor, ne gjendje pune, klientele te rregullt, eshte I super investuar.

Disponon siperfaqe te brendshme 81 m2 dhe veranda 47 m2, nuk paguhet takse per verande.

Aktualisht me qera 800 Euro/muaj.

Cmimi: 17.000 Euro.
Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt: 0694030502