devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes dyqan Kati -1, 31 m² 42.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Shitet dyqan, 31m2, ne rrugen "Komuna e Parisit", 5 min distance nga blloku dhe kryqezimi i 'komunes'. Dyqani pozicionohet ne katin -70% te nje ndertimi ekzistues ne nje rruge mjaft te frekuentuar.Per me teper informacion, jeni te ftuar te kontaktoni!

  Cel. : 0696405682
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20191009_024143.jpg
S: 1
Madhesia: 35.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAVE_20191009_024005.jpg
S: 1
Madhesia: 14.3 KB