devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 69 m² 64.000 Euro (Muzakėt)

  Zona/Rruga : Muzakėt

  Shitet apartament 1+1, ne Don Bosko. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto prej 68.80 m2.Per me teper informacion jeni te ftuar te kontaktoni!

  Cel. : 0696405682
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20191008_165752.jpg
S: 14
Madhesia: 37.4 KB