devinf.com
Kliko

 1. Standart Fier, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 160 m² 52.920 Euro (Qėndėr e Fierit)

  Zona/Rruga : Qėndėr e Fierit

  Shitet apartament 2+1, 160m2, bruto dhe 147m2 neto, ne qėndėr tė Fierit. Apartamenti pozicionohet ne katin e 13 , tė nje pallati te ri 15 katėsh, me ashensor.Apartamenti ofrohet me ēmimin okazional prej 360/m2 vetėm pėr njė kohė tė limituar! Pėr mė tepėr informacion, jeni tė ftuar tė kontaktoni!


  Cel. : 0696405682
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0007.jpg
S: 24
Madhesia: 13.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0000.jpg
S: 23
Madhesia: 17.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0008.jpg
S: 23
Madhesia: 30.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0006.jpg
S: 33
Madhesia: 18.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20191122-WA0005.jpg
S: 22
Madhesia: 25.4 KB