devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 160 m² 58.800 Euro (Qėndėr e Fierit)

  Zona/Rruga : Qėndėr e Fierit

  Shitet apartament 2+1, 160m2, bruto dhe 147m2 neto, ne qėndėr tė Fierit. Apartamenti pozicionohet nė katin e 8 tė njė pallati tė ri me ashensor.Apartamenti shitet me ēmimin okazional prej vetėm 400 💶 pėr metėr katrorė neto.Pėr mė tepėr informacion, jeni tė ftuar tė kontaktoni!

  Cel. : 0696405682
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SAVE_20191009_022237.jpg
S: 5
Madhesia: 75.2 KB