1. Standart Tirane, shes makine Mercedes-Benz E350 4Matic Viti 2010

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima

  ♦️Mercedes Benz E350 4Matic 2010
  ♦️Model Amerikan look AMG
  ♦️Benzine
  ♦️System Comfort/Sport
  ♦️Marrsha F1 Tiptronic ne timon
  ♦️155,000 milje origjinale me historik sherbimesh ne konēensionar Mercedesi dhe perdorim personal i makines nga viti 2014 ne USA
  ♦️Vaj & Filtra te sapo ndrruara
  ♦️Sensor Parkimi para/mbrapa
  ♦️Back up camera
  ♦️Disqe Alumini 18’
  ♦️Sunroof/Moonroof
  ♦️Klima Bizonale
  ♦️Sensore Shiu
  ♦️AUX/Bluetooth/6 CD
  ♦️Interior/tapiceri e zeze me porosi
  ♦️Sedilje me ngrohje
  ♦️Sistem audio Harman/Kardon me Bluetooth per muzike/telefon
  ♦️Pedale Alumini AMG
  ♦️Perde e pasme Elektrike
  ♦️Ndriēim LED brenda/jashte
  ♦️Ndricim LED AMG tek dyert
  ♦️Pasqyre shoferi me drite hije


  Cmimi 9,499 euro (pa dogane) I diskutueshem
  Instagram @deni_auto_sales
  +355 67 37 667 37


  Cel. : +355 67 376 6737
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1DE509FB-C9FD-428E-A38A-784505DC3AEB.jpg
S: 44
Madhesia: 26.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8955EC39-1F8E-46F4-86FB-41810064C3F4.jpg
S: 37
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0DC8305D-9FBB-4916-A11A-D320F9093EFB.jpg
S: 55
Madhesia: 28.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 079DE6A9-FBC1-485A-A78C-8E0BCD1A5550.jpg
S: 34
Madhesia: 23.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0AD94F92-26F1-43E3-907C-1808C3C52B00.jpg
S: 33
Madhesia: 27.8 KB