1. Standart Tirane, shes xhip Volkswagen Tiguan 2.0T Viti 2009

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima

  VW Tiguan 2.0 T
  Viti 09-2009
  Sapo ardhur nga USA 🇺🇸

  ♦️Benzine
  ♦️Kambio automat
  ♦️Ngjyra Gri Perla Metalizato
  ♦️Me dogane te paguar
  ♦️135525 Milje

  ✅Opsionet full
  ♦️Tavan Panoramik
  ♦️Sedilje lekure me ngrohje
  ♦️Navigator
  ♦️Kamera mbrapa
  ♦️Pasqyra me rezistence ngrohje dhe mbyllje me buton
  ♦️Disqe alumini 17”
  ♦️Goma te reja 100%
  ♦️Pilot automatic
  ♦️Sensor shi
  ♦️Dritat xenon/LED


  Cmimi 7,799 €uro
  Instagram @deni_auto_sales

  Cel. : +355 67 376 6737
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 169A6706-E233-42A7-B187-2A0288475D5F.jpg
S: 50
Madhesia: 48.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FAFEDB92-D17C-4114-A906-9FF182BF4D66.jpg
S: 75
Madhesia: 50.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: AFB4BB0A-1839-4119-A2F9-428994533E6D.jpg
S: 52
Madhesia: 55.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CB8DE040-687D-420C-9F66-FDD8F40BD634.jpg
S: 53
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: E59BC58C-F31C-4155-8566-7AA27830E03C.jpg
S: 54
Madhesia: 46.8 KB