Kliko

 1. Standart Tirane, shes Llamarina te ndryshme

  Llamarina tė ndryshme nga Elastron, njė nga kompanitė mė tė mėdha tė produkteve tė ēelikut dhe llamarinave nė Greqi.

  Produktet janė tė ēertifikuara sipas Standarteve Europiane.

  Per me shume informacion:

  1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/
  2- dergoni email ne info@ficom.al
  3-ose kontaktoni ne numrin e tel: 069 800 5555.
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 09. 13 Chequered Steel Plate.jpg
S: 30
Madhesia: 18.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 09. 13 Diamond Steel Plate.jpg
S: 21
Madhesia: 38.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 09. 13 Steel Plates.jpg
S: 22
Madhesia: 76.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 09. 13 Llamarines.jpg
S: 20
Madhesia: 56.2 KB