devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 75 m² 850 Euro/m2 (E 88)

  Zona/Rruga : E 88

  Kompleksi E-88, Shitet Apartamenti 1+1
  __________________________________________________ _________________

  Nder Komplekset me Kryesore ne Zonen e Laprakes, E-88 Shitet Apartament 1+1
  Siperfaqe:74-6 m2
  Kati: 8
  Orientimi:Veri
  Organizmi: 1+1
  cmimi: 850 Euro/m2 ( i diskutueshem )
  Kontaktoni:
  https://mei.al/agent/12808555/klodian-luci
  Klodian Luci
  0675088804  Cel. : 0675088804
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: E-88 shpk - Godine banimi dhe sherbime 7 dhe 9 kate, me 2 kate parkim, Rruga e Durresit (1).jpg
S: 106
Madhesia: 56.7 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al