Zona/Rruga : Rruga e Dajtit,siper Restorant Freskut

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 88 m2 ne zonen e Freskut,te rruga e Dajtit siper Restorant Freskut.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh me ashensor.Apartamenti ka kuzhine,2 dhoma gjumi,ballkon,korridor,tualet.Apartamenti shitet 50000 euro.

Cel. : 00355697494029