Kliko

 1. Standart Tirane Shiten Vetrata Dyqani

  Shiten Vetratat e nje dyqani eksistues. Jane zvendesuar me vetrata te tjera per arsye ndrrim destinacioni. Jane rreth 50 m2 vetrata, perfshire ketu profilet alumin, xhamat 10mm, dhe dyert e aluminit. Jane 2 lloj dyersh . Njera Duralumin me 2 hapje. Tjetra me xham te temperuar pa korniza duralumini po prap me 2 hapje dhe me te gjitha aksesoret perkatese.
  Shiten Vec e vec ose bashkarisht.
  Dimensionet te xhamit dhe te vetratave jane mjaftueshem te medha keshtu qe i pershtaten lehtsisht hapesirave te tjera. cmimi per tu diskutuar

  Tel 069 323 6976

  Cel. : 0693236976
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13214475_1168074789883458_1693914939_o.jpg
S: 67
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13223601_1168074729883464_1246470446_o.jpg
S: 102
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13211088_1168074813216789_1951585496_o.jpg
S: 69
Madhesia: 27.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: puertas-de-vidrio-templado-para-exterior-D_NQ_NP_854855-MLM26996567011_032018-F.jpg
S: 67
Madhesia: 42.5 KB