Zona/Rruga : Komuna Parisit

SHITET AMBJENT BIZNESI TEK KOMUNA PARISIT

Shitet Ambjent Biznesi tek Komuna e Parisit. Abjenti ka nje siperfaqe prej 16M2. Ky ambjent aktualisht eshte me qera. ne kete ambjent ka nje tualet dhe drita e uje te garantuar. Ambjenti mund te perdoret per dyqan, zyre, dhe per cdo biznes tjeter. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te pallatit. Ambjenti shitet per 2.300 Euro/m2 ose 36.800 Euro. Ju lutem per cdo informacjon tjeter na kontaktoni sa me pare.


Lloji i prones: Ambjent Biznesi
Siperfaqja: 16 m2
Zona: Rruga KOMUNA PARISIT
Qyteti:Tirane


Tel : 00355684044520
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com