kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane Shitet Vibrator OKAZION! 150 Euro

  Shitet Vibrator ne gjendje shume te mire pune. Pothuajse i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte blere 350 euro dhe shitet 150 euro.

  Tel 069 323 6976

  Cel. : 0693236976
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0683811d-c4f3-4155-973d-2bb1ecd959d2.jpg
S: 3
Madhesia: 53.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2effc841-b806-404d-8c7f-0ee2785c1134.jpg
S: 3
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b1255587-358d-4cf0-b30a-e369d50fca85.jpg
S: 5
Madhesia: 50.6 KB