Kliko

 1. Standart Shitet Vibrator OKAZION! 35.000 Leke

  Shitet Vibrator ne gjendje shume te mire pune. Pothuajse i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte blere 600.000 leke dhe shitet 350.000 leke.

  Tel 069 323 6976

  Cel. : 0693236976
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: eb6a7178-e66e-4cb7-b2fd-6e2f0292cefc.jpg
S: 49
Madhesia: 42.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b578a75d-14a9-4368-85b6-108ed9f3fefb.jpg
S: 49
Madhesia: 18.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e92503d0-cd81-4cd0-96ed-bdff517c8861.jpg
S: 75
Madhesia: 21.3 KB