devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart OKAZION !!! Shes 3+1 dhe 2+1 (Fresku)

  OKAZION !!! Shes 3+1 dhe 2+1 (Fresku)  Shitet apartament 3+1 dhe 2+1 me cmim duke filluar nga 450euro/m2. Pallati ndodhet ne zonen e freskut gjat rruges nacionale per ne Dajt. Eshte Plotesisht i banuar, dhe ka te gjitha sherbimet e nevojshme ne lagje, ( Stacioni i autobuzit, farmaci, furrebuke, parkim . etj). Pallati eshte ne process hipotekimi.

  Cel. : 069 323 6976

  Cel. : 0693236976
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13054736_1152495174774753_1411152494_o.jpg
S: 17
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Fresku Vendodhje.jpg
S: 17
Madhesia: 59.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13023174_1152495041441433_1236988949_n.jpg
S: 17
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20180528_213252.jpg
S: 18
Madhesia: 27.4 KB