kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Okazion MINI Cooper 2003

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: blu
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 180.000

  Makina esht ne gjendje shum te mir me gjitha sherbimet e bera.
  Per cdo lloj dyshimi mund ta dergoni tek mekaniku juaj i besueshem .
  Makina posedon gjera ekstra p.sh. :
  -Sendile me Ngrohje ,
  -Kamio Automatike ,
  -Disqe 17,
  -Pilot Automatik
  -esht me Letra te paguara deri vitin 2020
  dhe shum gjera te tjera.
  Makina esht shum praktike per Moshat
  e reja pasi qe posedon edhe kamio automatike

  Cmimi : 2999 Euro- I diskutueshem

  Per Interes dhe informacione tjera rreth makines me kontaktoni
  ne Whatsapp ke kto numra +393892414263 , +393427472812
  Makina mund te transportohet ne gjith Shqiprine
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: une 5555.jpg
S: 17
Madhesia: 59.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: une333333.jpg
S: 15
Madhesia: 63.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: une22222222.jpg
S: 17
Madhesia: 67.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: une 1111111111111.jpg
S: 18
Madhesia: 65.6 KB