Zona/Rruga : Rruga e Durresit

Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor.

Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon.

Ka nje siperfaqe prej 109 m2, ndodhet ne katin e 8 ,orientim perendim.

Dritare dopio xham,Izolim,Hidrosanitare inkaso,ashensor modern.


Cmimi : 87.000 Euro.
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502