devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament i sapoperfunduar, 2+1,Kati 8, 109 m² 87.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor.

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon.

  Ka nje siperfaqe prej 109 m2, ndodhet ne katin e 8 ,orientim perendim.

  Dritare dopio xham,Izolim,Hidrosanitare inkaso,ashensor modern.


  Cmimi : 87.000 Euro.
  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26aff765-7cdd-19af-3da2-d6d9d472b04d.jpg
S: 345
Madhesia: 81.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9672e0e3-2602-50e9-1888-2bd7ac3eca20.jpg
S: 221
Madhesia: 52.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2219ec44-bf46-f0dc-9e70-a8cb5c7563d4.jpg
S: 208
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6cc3bb42-9c66-e360-3bd2-d100e0b94f0e.jpg
S: 213
Madhesia: 53.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lp 6.jpg
S: 205
Madhesia: 46.7 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar