devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 109 m² 87.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor. Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon. Ka nje siperfaqe prej 109 m2, ndodhet ne katin e 8 ,orientim perendim. Dritare dopio xham,Izolim,Hidrosanitare inkaso,ashensor modern. Cmimi : 87.000 Euro.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 26aff765-7cdd-19af-3da2-d6d9d472b04d.jpg
S: 32
Madhesia: 81.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9672e0e3-2602-50e9-1888-2bd7ac3eca20.jpg
S: 19
Madhesia: 52.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2219ec44-bf46-f0dc-9e70-a8cb5c7563d4.jpg
S: 19
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6cc3bb42-9c66-e360-3bd2-d100e0b94f0e.jpg
S: 20
Madhesia: 53.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lp 6.jpg
S: 18
Madhesia: 46.7 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar