devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8,9katesh pallati, 105 m² 85.000 Euro (Xhanfize Keko,Porcelan)

  Zona/Rruga : Xhanfize Keko,Porcelan

  Ne porcelan,prane Kompleksit Xhura,shitet apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2(96 m2 neto).Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh.Apartamenti eshte me hipoteke.Apartamenti ka pamje nga jugu dhe perendimi me fushepamje te bollshme.Apartamenti ka 2 tualete me dritare.Apartamenti shitet 85000 euro

  Cel. : 00355697494029
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 71770438_2930179423663163_848980859640872960_n.jpg
S: 43
Madhesia: 39.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 72130297_2427289157320097_7977984950131490816_n.jpg
S: 40
Madhesia: 48.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 72434100_540300863453866_3784563866558529536_n.jpg
S: 41
Madhesia: 36.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 71400922_431175170865992_5018618664891449344_n.jpg
S: 40
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 72789111_397008727653108_341008682336649216_n.jpg
S: 52
Madhesia: 57.2 KB