Kerkohen Agjente FOREX Anglisht, Italisht dhe Gjermanisht!

Baze 400-600 Euro + 100 Euro per cdo FTD + shume bonuse te tjera javore/mujore!!

Orari eshte Full-Time + fundjava pushim!

TE INTERESUARIT MUND TE DERGOJNE E-MAIL TEK: forexangent.albania@gmail.com

*PRANOHEN VETEM APLIKANTE ME EKSPERIENCA TE MEPARSHMEKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  how-become-stockbroker.jpg
S: 9
Madhesia:  27.4 KB

Cel. : 0697777544