devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane,Zyra me qera luksoze, Kati 2, 112 m² 1.400 Euro (Ish Blloku)

  Zona/Rruga : Blloku

  Jepet me qira ambiente luksi me sipėrfaqe 112m2, te pėrshtatura pėr zyra.

  Apartamenti ndodhet nė katin e 2 njė pallati tė ri, pranė Kullave Binjake.

  Eshte I pajisur me sistem kondicionimi per cdo ambient.

  Eshtė i ndarė nė 3 salla dhe disponon 1 tualet.


  Ēmimi : 1400 Euro/Muaj.

  Kontakt: 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7904659a-b6e2-64f8-2f22-0bf6d123b955 (1).jpg
S: 34
Madhesia: 49.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dd089323-cbae-9bae-280c-b24f8eada7e0.jpg
S: 17
Madhesia: 44.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e9be1d06-2fc8-8e9c-7581-77019e7f2a50.jpg
S: 19
Madhesia: 42.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c83d89b9-e6fb-8ad8-01a5-bccbbb2ca3d6.jpg
S: 20
Madhesia: 43.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c8fb103e-f2f9-54d2-2e94-a9282da53867.jpg
S: 19
Madhesia: 40.9 KB    Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar