Zona/Rruga : Rruga Naim Frasheri

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe73 m2 ne zonen prane Fushes se zeze(bllokut te ambasadave).Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh ekzistues ndertim i para viteve 90.Apartamenti ehte me hipoteke dhe shitet 62000 euro

Cel. : 00355697494029