Albacall

970 pune premium kerkoj AKH

 1. Standart ofroj vend pune Programues PHP/MYSQL

  Ne kerkim per programues PHP/MySQL te talentuar, dhe me eksperience pune. Duhet te jenie te shpejte, te keni njohuri te tjera ne HTML, CSS, Javascript.

  Puna behet nga shtepia, dhe varion nga 4ore ne dite, me page fillestare $250/muaj. Nese jeni te shpejte, dhe me shume njohuri e talent ne kto gjera
  atehere mund te punoni full time nese gjerat shkojne mire, duke filluar nga $500 plus bonuse.

  Orari i punes do jet pasdite, pas ores 5.00 PM e max deri ne 11.00 PM.

  Ju lutem aplikoni vetem nese keni eksperience 2+ vite, duke cuar "email ne nisjet.lapi(at)gmail(pike)" me CV tuaj dhe pse duhet tju punesojme ju.

  Faleminderit
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: shutterstock_345474398[1].jpg
S: 209
Madhesia: 24.2 KB