Kliko

  1. Standart Tirane, shes Shiten 25 shtylla betoni per hardhi rrushi 20.000 Leke

    Super Okazion - Shiten 25 shtylla betoni per hardhi rrushi me gjatesi 3.5 metra dhe dimension 10x10cm. Jane cilesi shume e mire betoni dhe me strukture hekur 8 mm. Cmimi 1000 leke per cope. Kush i merr te gjitha cmimi total 20000 leke.

    Cel. : 0682383400
    Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  WhatsApp Image 2019-10-04 at 12.10.38.jpg
S: 84
Madhesia:  89.7 KB