Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen angleze.

Personat e interesuar duhet:

  • Te zoterojne gjuhen Angleze ne nje nivel B1/B2
  • Te jene me ose pa eksperience
  • Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale.
  • Te kete motivim dhe deshire per ngritje profesionale
  • Te kene disponibilitet per te punuar me kohe te plote (nga e hena ne te premte 10:00-19:00 me nje ore pushim ne mes, dhe dita e shtune 09:00-13:00)Ofrojme:


  • Kontrate pune e rregullt me kontribute te paguara nga ana jone
  • Paga konkurruese
  • Fleksibilitet ne pune
  • Mjedis pune motivues i pershtatshem per rritje profesionale.Weweb e konsideron punėn nė grup si metodėn thelbėsore pėr rritjen nė karrierė. Pėrkushtimi dhe vendosshmėria pėr rezultate tė larta na bėn konkurrues dhe koherent nė treg.
Nese deshironi te jeni pjese e stafit tone jeni te mirepritur te paraqiteni tek zyrat tona per informin mbi procesin e punes dhe interviste, ose dergoni Cv tek adresa e E-mail: info@we-web.al

Adresa: Dritan Hoxha 1001, Tiranė
Cel: 069 70 75027/

*Ju lutem specifikoni ne email pozicionin per te cilin aplikoni.
Cel. : 069 70 75027