ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj ndermjetesimin ne tregun e punes. Ne pėrdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore pėr t'ju pėrgjigjur nevojave tė klienteve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve duke ju ofruar mundesi punesimi.

Per nje klientin tone, kemi nisur procesin e selektimit te kandidatėve per pozicionin:


HR Manager

Kerkesat :


  • Tė ketė mbaruar studimet e larta
  • Tė ketė mbi 6 vjet eksperiencė ne fushen HR;
  • Njohuri shumė tė mira tė gjuhės Angleze;
  • Tė dijė tė pėrdorė nė mėnyrė tė shkėlqyer Paketėn Office;
  • Aftėsi tė mira manaxheriale, koordinuese, organizuese dhe planifikuese;


Pershkrimi i punes :


  • Te udhezoje punonjesit per menaxhimin strategjik dhe ti instruktoje per te zbatuar rregullat e percaktuara nga kompania.
  • Rekrutim dhe perzgjedhja e stafit sipas nevojes se kompanise
  • Te udhezoje punonjesit per marredheniet e tyre te brendshme ne raport me koleget
  • Te rishikoje kushtet e punes, oraret, aftesite, performancen & shperblimet


Janė tė ftuar tė aplikojnė tė gjitha kandidatet e interesuara nė adresėn: info@albapunesim.al , duke shenuar tek subjekti pozicionin: HR Manager
Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhura nga Cv-ja, do te kontaktohen per interviste.