Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore.

Ka siperfaqe totale prej 135 m2 dhe perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,2 tualete dhe ballkon.

Eshte kompleksi rezidencial me i mire ne kryeqytet ku bie ne sy cilesia e punimeve,komforti,park per femije .

Nxitoni ta beni tuajin !


Cmimi: 169.000 Eur
Tarife agjensie 1% per bleresin

Kontakt: 0694030502