devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3,135 m² 169.000 Eur (Kompleksi Delijorgji)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore.

  Ka siperfaqe totale prej 135 m2 dhe perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,2 tualete dhe ballkon.

  Eshte kompleksi rezidencial me i mire ne kryeqytet ku bie ne sy cilesia e punimeve,komforti,park per femije .

  Nxitoni ta beni tuajin !


  Cmimi: 169.000 Eur
  Tarife agjensie 1% per bleresin

  Kontakt: 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ad892854-85b3-9b59-e9fc-a96c3c320733.jpg
S: 22
Madhesia: 96.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4fe5fed9-6265-f583-c521-355ffda3ca29.jpg
S: 41
Madhesia: 81.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1a928d82-5528-4afc-a3b5-7ba9f2e1fc35.jpg
S: 17
Madhesia: 70.1 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar