devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 137 m² 80.000 Euro (selite)

  Zona/Rruga : selite

  Prane Vilave te Selites, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 137m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar. Cmimi: 80.000 Euro, i negociueshem. Per me shume informacion: +355676088700

  Cel. : +355676088700
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 01f67640-bf97-473c-14a0-bb1de1c9f307.jpg
S: 111
Madhesia: 49.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 396b65ea-15c2-d60d-9aae-408caa931feb.jpg
S: 96
Madhesia: 60.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 11a29e52-355f-3df0-9cdf-f23081908cc3.jpg
S: 93
Madhesia: 58.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60021872-9b94-b2a1-c1d0-0769abfd9428.jpg
S: 95
Madhesia: 45.5 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al