Zona/Rruga : Farke

Vila ndodhet nė njė zonė tė qetė dhe me ajėr tė pastėr, pranė Liqenit tė Farkės.
Vila ėshtė 3 Katėshe, ka njė sipėrfaqe totale prej 300 m2 ndėritm, 500 m2 truall i cili rrethon objektin dhe ėshtė e pozicionuar mjaftė mirė pranė Liqenit.
Ambjenti ėshtė totalisht i investuar, punime fantastike, me kubeturė tė rregullt dhe me njė organizim shumė tė mire tė ambjentit tė brendshėm.
Kati -1 ka njė sipėrfaqe tė bollshme, aktualisht nė kėtė kat ėshtė dhoma e tharjes.
Ambjenti nė fjalė ėshtė shumė i pėrshtatshėm pėr tu bėre palestėr.
Kati 0 ėshtė i organizuar mjaft mire, ka sipėrfaqe tė bollshme, mjaft i investuar, i pajisur me system kapot, system aspirimi dhe kondicionimi.
Nė katin 0 ndodhet salloni i madh me dalje nė verandė.Kati i 1 pėrmban dhomat e gjumit me dalje nė verandė.
Eshtė vendi ku do tė shijoni natyrėn ekskluzive, me pamje impresionuese tė liqenit tė Farkės dhe vargmalit tė Dajtit, e duke pasur njėkohėsisht komoditetin e tė jetuarit vetėm pak kilometra larg qendrės sė kryeqytetit.
Nė njė vendodhje tė pakrahasueshme, fare prane me Liqenin e Farkes, ėshtė krijuar njė hapėsirė rezidenciale e nivelit tė lartė,
ku vilat janė dizenjuar me qėllimin pėr tė krijuar hapėsirėn mė tė mirė pėr tė jetuar, komode e me stil koherent, me hapėsira tė bollshme ,
tė ndriēuara, e me materialet mė tė mira e bashkėkohore.
Vila disponon njė oborr tė bollshėm, tė gjelber .


Cmimi: 420.000 Euro.

Dokument tė rregullt hipotekor!

Tarife agjensie 1% per bleresin

Kontakt: 0694030502