devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shitet Vile 3 Kateshe ,300 m², 420.000 Euro (Farke)

  Zona/Rruga : Farke

  Vila ndodhet nė njė zonė tė qetė dhe me ajėr tė pastėr, pranė Liqenit tė Farkės.
  Vila ėshtė 3 Katėshe, ka njė sipėrfaqe totale prej 300 m2 ndėritm, 500 m2 truall i cili rrethon objektin dhe ėshtė e pozicionuar mjaftė mirė pranė Liqenit.
  Ambjenti ėshtė totalisht i investuar, punime fantastike, me kubeturė tė rregullt dhe me njė organizim shumė tė mire tė ambjentit tė brendshėm.
  Kati -1 ka njė sipėrfaqe tė bollshme, aktualisht nė kėtė kat ėshtė dhoma e tharjes.
  Ambjenti nė fjalė ėshtė shumė i pėrshtatshėm pėr tu bėre palestėr.
  Kati 0 ėshtė i organizuar mjaft mire, ka sipėrfaqe tė bollshme, mjaft i investuar, i pajisur me system kapot, system aspirimi dhe kondicionimi.
  Nė katin 0 ndodhet salloni i madh me dalje nė verandė.Kati i 1 pėrmban dhomat e gjumit me dalje nė verandė.
  Eshtė vendi ku do tė shijoni natyrėn ekskluzive, me pamje impresionuese tė liqenit tė Farkės dhe vargmalit tė Dajtit, e duke pasur njėkohėsisht komoditetin e tė jetuarit vetėm pak kilometra larg qendrės sė kryeqytetit.
  Nė njė vendodhje tė pakrahasueshme, fare prane me Liqenin e Farkes, ėshtė krijuar njė hapėsirė rezidenciale e nivelit tė lartė,
  ku vilat janė dizenjuar me qėllimin pėr tė krijuar hapėsirėn mė tė mirė pėr tė jetuar, komode e me stil koherent, me hapėsira tė bollshme ,
  tė ndriēuara, e me materialet mė tė mira e bashkėkohore.
  Vila disponon njė oborr tė bollshėm, tė gjelber .


  Cmimi: 420.000 Euro.

  Dokument tė rregullt hipotekor!

  Tarife agjensie 1% per bleresin

  Kontakt: 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a1973eb4-5d75-172c-3cb1-9053a5b8f595.jpg
S: 224
Madhesia: 104.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a422dfea-69cb-dbc1-f4ed-28ce72c9da72.jpg
S: 128
Madhesia: 70.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  info@euroestate.al | www.www.euroestate.al  Lista me ofertat - okazione
  Per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar