devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes dyqan me hipoteke ,Kati 1, 71 m², 210.000 Eur (Ministria e Jashtme)

  Zona/Rruga : Ministria e Jashtme

  Tek Bulevardi Bajram Curri ,ne rruge kryesore tek Ministria e Jashtme ,shitet dyqan .

  Ambienti eshte i organizuar : Kati i pare eshte dyqan 71m2 dhe ka bodrum 51 m2 ne katin -1.

  Ideale per cdo lloj biznesi per vete faktin se zona ne te cilen ndodhet dyqani eshte nje zone mjaft e frekuentuar .

  Ndodhet buze rruge dhe eshte aktualisht me qera afatgjate.


  Cmim: 210.000 Euro.

  Disponon hipoteke te rregullt!  Tarife agjensie 1% per bleresin


  Kontakt: 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b1639379-bd03-95db-af58-20384758a32c.jpg
S: 38
Madhesia: 72.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1be5ca50-c95b-6427-bd55-2d52a4b36575.jpg
S: 25
Madhesia: 54.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar